STRONA GŁÓWNA / Stretching

Stretching

Rozciąganie w Sochaczewie

Rozciągnij Się i Odpocznij na Zajęciach Stretchingu w CFR GYM

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w naszych zajęciach ze stretchingu w CFR GYM! Niech Twój dzień zacznie się od chwili relaksu i regeneracji, którą zapewni Ci nasz profesjonalny program rozciągania. Pod okiem doświadczonych instruktorów będziesz mógł/mogła skoncentrować się na oddechu, wyciszyć umysł i poprawić elastyczność ciała. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stretchingu, czy też jesteś już doświadczonym/a praktykiem/praktykującą, nasze zajęcia są dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Dołącz do nas już dziś i poczuj różnicę w swoim samopoczuciu i kondycji fizycznej!

Rozciąganie w grupie

Zajęcia z rozciągania w Sochaczewie

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z rozciągania w Sochaczewie! Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje ciało, umysł i dobre samopoczucie poprzez regularne praktykowanie stretchingu. W naszym studio możesz liczyć na profesjonalne podejście, przyjazną atmosferę oraz zróżnicowany program, który umożliwi Ci rozwój w zakresie elastyczności, siły i równowagi.

Nasi doświadczeni instruktorzy będą Cię prowadzić przez różnorodne techniki rozciągania, pozwalając Ci stopniowo rozwijać się i osiągać nowe cele. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z stretchingu, czy też jesteś już zaawansowanym/a praktykiem/praktykującą, nasze zajęcia są dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności.

Dołącz do Naszych Zajęć Stretchingu

Czujesz się spięty po długim dniu? Potrzebujesz zwiększyć swoją elastyczność i poprawić samopoczucie? Nasze zajęcia stretchingu są idealnym rozwiązaniem! Dołącz do nas i przekonaj się, jak regularne rozciąganie może wpłynąć na Twoje zdrowie i kondycję.

Nasz grafik zajęć

Zapisz się już teraz na zajęcia Boksu

Jak możesz się z nami skontaktować?

Kontakt

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 6:00 – 22:00
Sob: 8:00 – 20:00
Niedz: 8:00 – 18:00

Formularz kontaktowy

Aby przejść dalej musisz zaakceptować nasze regulaminy

 1. Administratorem danych jest Tomasz Gasik, Łukasz Pawłowski s.c., z siedzibą w Sochaczewie, ul. Olimpijska 3, NIP: 8371815611 (zwana dalej: „Firmą”, “CROSS-PARK”).
 2. Podanie jakichkolwiek danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże jest to konieczne do osiągnięcia celu lub podjęcia działań związanych z ich podaniem.
 3. Administrator przetwarza tylko te dane, które są niezbędne do poprawnego wykonania umowy. Administrator przetwarza następujące dane Klienta...

Czytaj dalej

 1. Regulamin Klubu Klienta

  Niniejszy regulamin reguluje funkcjonowanie programu lojalnościowego pod nazwą Klub Klienta Cross-Park. Członkiem Klubu Klienta Cross-Park może zostać Klient Cross-Park.

  • 1

  Definicje

  1. Cross-Park - Cross-Park Andrzej Gasik, Łukasz Pawłowski S.c. Olimpijska 396-500 Sochaczew NIP 8371815611.
  2. Klient Cross-Park – osoba fizyczna, która zaakceptowała regulamin Cross-Park. 
  3. Klub klienta Cross-Park – program lojalnościowy Cross-Park.
  4. Członek Klubu ....
   Czytaj dalej

Serwis internetowy CFRGYM dostępny pod adresem internetowym www.cfrgym.pl, prowadzony jest przez Andrzeja Gasika, Łukasza Pawłowskiego s. c, z siedzibą w Sochaczewie, przy ul. Olimpijskiej 3.Niniejszy Regulamin skierowany jest zarówno do Konsumentów, jak i do Przedsiębiorców korzystających ze Sklepu i określa zasady korzystania ze Sklepu internetowego oraz zasady i tryb zawierania Umów Sprzedaży z Klientem na odległość za pośrednictwem Sklepu.Niniejszy Regulamin określa ogólne zasady stanowiące prawne podstawy korzystania z Usługi w Serwisie. Każdy Klient zobowiązany jest do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu.               ....
Czytaj dalej

Przechodząc dalej akceptujesz politykę prywatności oraz politykę cokiees